"Laimas" labdarības namiņš

laima laima-leaf
“Laimas” labdarības namiņš 2020. gadā durvis ver virtuāli, lai garantētu drošu projekta īstenošanu un rūpētos par ikviena veselību. Visas bērnu kartītes ir pieejamas mājas lapā, kur vari izvēlēties sev visīpašāko kartīti, kuru piepildīt, un dāvanu nosūtīt ar kurjeru vai nodot tuvākajā DPD Paku Skapī  vai Paku Bodē.
 

 "Laimas" labdarības namiņa projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan bērni no daudzbērnu, audžu, maznodrošinātām ģimenēm, gan bērni ar invaliditāti. "Laimas" labdarības namiņš ir vieta, kur šo bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi tos piepildīt. Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādus sapņus par Ziemassvētku dāvanām – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, kā apģērbs, apavi, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, piemēram, slidas, florbola nūjas, velosipēdi un mūzikas instrumenti. 


“Laimas” labdarības namiņš katru gadu iepriecina bērnus no citiem Latvijas reģioniem un līdz ar šī gada projekta aizsākšanu «Laimas» labdarības namiņa projekta ietvaros būs piepildīti bērnu sapņi teju visos Latvijas reģionos, kuri gadu laikā bija atsaukušies dalībai. Šogad mūsu mērķis ir radīt svētku sajūtu un piepildīt vēl vairāk nekā 1200 bērnu sapņus no 11 Latvijas novadiem un pilsētām. Projekts tiek īstenots ciešā sadarbībā ar reģionu sociālajiem dienestiem.

 

KĀ TAS NOTIEK?

 

1. Bērni no visas Latvijas ir zīmējuši kartītes ar savām sapņu dāvanām.

2. Apmeklē projekta mājaslapu laimasnamins.lv.

3. Izvēlies kādu no kartītēm.

4. Sarūpē šo dāvanu un apmeklē vēlreiz mājas lapu, lai pieteiktu nosūtīšanu.

5. Mēs nogādāsim dāvanas bērniem.

6. Sapnis par Ziemassvētku brīnumu ir piepildīts!

 

ORGANIZATORS UN PROJEKTA NORISES LAIKS

 

Projekta organizators: SIA „Orkla Latvija”, uzņēmuma reģistrācijas Nr. 40103217882, juridiskā adrese: Miera iela 22, Rīga, LV-1001, Latvija.

Projekta norises periods: 20.11.2020. – 20.12.2020.

Projekta norises vieta: tiešsaistē www.laimasnamins.lv

 

PROJEKTA NOTEIKUMI 

 

Lai projekts noritētu veiksmīgi un dalība projektā būtu vienlīdz pozitīva pieredze visām iesaistītajām pusēm, aicinām iepazīties un sekot līdzi šiem ieteikumiem:

 • Izvēloties kartīti, aicinām rūpīgi izvērtēt, vai tiešām spēsi sarūpēt dāvanu noteiktajā termiņā.
 • Aicinām sarūpēt dāvanu, kas ir tieši tāda vai pēc iespējas tuvāka tam, kādu bērns minējis kartītē.

 

DĀVANAS NOSŪTĪŠANA

 

 • Kad dāvana sarūpēta, tā jāievieto sūtīšanai piemērotā kastē vai maisā un droši jāiepako. Arī lielāki sūtījumi, tai skaitā velosipēdi, jāiepako plēvē vai burbuļplēvē tā, lai visas virsmas ir nosegtas.
 • Jādodas uz "Laimas" labdarības namiņa mājas lapā sadaļu “Nosūtīt dāvanu”. Lai piekļūtu bezmaksas sūtīšanas iespējai, jāievada kartītes kods, kuru saņēmi e-pastā, piesakoties kartītei.
 • Ja vēlies nosūtīt dāvanu no kādas citas valsts, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu namins@laima.lv
 • Dāvanas, kas ietilpst izmērā līdz 61 x 43 x 36 cm (max līdz 20 kg), lūdzam sūtīt, dāvanu ievietojot DPD Pick up punktos (Paku Skapī vai Paku Bodē). Izņēmums ir mūzikas instrumenti, tos lūdzam sūtīt ar kurjeru.
 • Lielākas dāvanas, kuru maksimālais kopgarums ir 3 m - (2 platumi + 2 augstumi + garums) un garākā mala nedrīkst pārsniegt 1.75m (max svars 20 kg) nosūtīšanai lūdzam izsaukt DPD kurjeru. Jebkura izmēra mūzikas instrumentus lūdzam nosūtīt ar kurjeru.
 • Kad nosūtīšanas forma ir aizpildīta, izdrukā e-pastā saņemto DPD sūtījuma pavadlapu un rūpīgi to pielīmē pie dāvanas pakas.
 • Pick up punktu (Paku Skapji un Paku Bodes) sarakstu atradīsi ŠEIT
 • Dāvanu ievieto Tev ērtākajā DPD Paku skapī vai  Paku Bodē vai, ja ir sūtāma izmēros liela dāvana, nodod to kurjeram.
 • Ja izmanto Paku Skapi, seko instrukcijām uz ekrāna, izvēlies opciju NOSŪTĪT: IR PAVADLAPA un noskenē svītru kodu no pavadlapas, kas ir uzlīmēta uz pakas. Noskenējot pavadlapu, atvērsies Paku Skapja durtiņas. Ievieto sūtījumu skapja nodalījumā un aizver durtiņas.
 • Ja esi sarūpējis dāvanas vairākiem bērniem, katra dāvana jāiepako atsevišķi un jāuzlīmē atbilstošā pavadlapa, taču visas vari ievietot vienā Paku skapja nodalījumā, ja nodalījumā ir vieta. Šajā gadījumā ir jānoskenē tikai viena sūtījuma svītru kods, lai atvērtos nodalījuma durtiņas. 

 

 TERMIŅŠ

 

 • Ja kādu iemeslu dēļ saproti, ka tomēr nepaspēsi sarūpēt dāvanu noteiktajā termiņā, lūdzam 2 dienu laikā pirms noteiktā termiņa (vai ātrāk) paziņot par to projekta īstenotājam, zvanot uz tālruni  29 106 852 vai rakstot uz e-pastu namins@laima.lv.
 • Ja noteiktajā termiņā neesi nosūtījis dāvanu un neesi paziņojis mums par nepieciešamību pagarināt termiņu, kartītes rezervācija automātiski tiek anulēta un kartīte tiek atkārtoti izlikta "Laimas" labdarības namiņā.
 • Izvēloties kartīti, automātiski tiek noteikts dāvanas sarūpēšanas laiks – līdz 20.decembrim. Izņēmuma gadījumos, sazinoties ar projekta īstenotāju pa tālruni vai e-pastu namins@laima.lv, šo termiņu iespējams pagarināt. Tuvojoties projekta noslēgumam, projekta īstenotājs ir tiesīgs dāvanas sagādāšanas termiņu saīsināt.

 

DĀVANA

 

 • Sarūpētajām dāvanām ir jābūt jaunām, nelietotām. Lielākās dāvanas (piemēram, datori, velosipēdi, telefoni, bērnu rati, mūzikas instrumenti u.c.) var būt lietotas, bet tām jābūt lieliskā lietošanas kārtībā.
 • Aicinām projekta dalībniekus dāvanās neievietot augļus (mandarīnus, apelsīnus utml.), vai citus produktus, kas var sabojāties.
 • Dāvanas aicinām nesaiņot; dāvanas papildināsim ar “Laimas” saldumiem un ieliksim dāvanu maisiņos.
 • Drīkst pievienot Ziemassvētku atklātnīti vai vēstulīti bērnam
 • Projekta īstenotājs nenodrošina atgriezenisko saiti starp projekta dalībnieku un bērnu, kas zīmējis kartīti. Pēc savas vēlēšanās drīkst pie dāvanas pievienot savu kontaktinformāciju (e-pastu, adresi vai telefona numuru), taču projekta īstenotājs negarantē, ka dāvanas saņēmējs sazināsies ar dāvinātāju. "Laimas" labdarības namiņa projekts norit anonīmi – lai pasargātu ģimenes un bērnus, kas piedalās projektā, no papildus publicitātes, projekta īstenotājs nesniedz pilnu informāciju par bērnu, kas rakstījis kartīti, kā arī dāvanas sarūpētāja informācija netiek publiskota un nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, kad projekta dalībnieks pats to ir vēlējies un ievietojis savu kontaktinformāciju dāvanā.

Lūdzam būt atbildīgiem un iesaistīties projektā tikai tad, ja patiesi esi pārliecināts, ka spēsi sarūpēt kartītē minēto dāvanu, lai  bērnu sapņi par Ziemassvētku brīnumu piepildītos!