arrowarrowbackgroundLayer 1arrow_checkboxbtn_escarrow/dropdownicon_play

Laimas labdarbības namiņš

laima
decoration
decoration
decoration
decoration
decoration

"Laimas" labdarības namiņš ir vieta, kur maznodrošinātu daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi šos sapņus piepildīt.

Omulīgais un mājīgais "Laimas" labdarības namiņš pašā Rīgas sirdī - "Laimas" pulksteņa pakājē - pirmssvētku laikā vēra savas durvis jau septīto reizi. Kopš projekta pirmsākumiem  2012. gadā ar aktīvu sabiedrības līdzdalību namiņā piepildīti 6800 bērnu sapņi par Ziemassvētku brīnumu. 

Šogad kopumā "Laimas" labdarības namiņā bija pieejamas 1500 kartītes ar bērnu sapņiem, kuras atceļojušas no 11 dažādiem Latvijas novadiem. 

Latvijā ir vairāki tūkstoši maznodrošinātu daudzbērnu ģimeņu, kurās augošie bērni sapņo tādus pašus sapņus kā citi, tikai viņu vecākiem nav iespējas viņu sapņus piepildīt.  Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādus sapņus par Ziemassvētku dāvanām – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, kā apģērbs, zābaki, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, kā, piemēram, slidas, florbola nūjas, velosipēdi, un mūzikas instrumenti.

 

KĀ TAS NOTIEK?

1. Bērni no trūcīgām ģimenēm visā Latvijā ir zīmējuši kartītes ar savām sapņu dāvanām.

2. Nāc uz "Laimas" labdarības namiņu Rīgas centrā vai apmeklē projekta mājaslapu laimasnamins.lv.

3. Izvēlies kādu no kartītēm.

4. Sarūpē šo dāvanu un atnes uz "Laimas" labdarības namiņu.

5. Mēs nogādāsim dāvanas bērniem.

6. Sapnis par Ziemassvētku brīnumu ir piepildīts!

 

 

IETEIKUMI DĀVINĀTĀJIEM

Projekta organizators: SIA „Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, uzņēmuma reģistrācijas Nr. 40103217882, juridiskā adrese: Miera iela 22, Rīga, LV-1001, Latvija.

Projekta norises periods: 23.11.2018. – 23.12.2018.

Namiņa darba laiks: katru dienu 10:00 - 20:00; 22. un 23.decembrī: 12:00 - 16:00.

 

Ieteikumi projekta dalībniekiem:

Lai projekts noritētu veiksmīgi un dalība projektā būtu vienlīdz pozitīva pieredze visām iesaistītajām pusēm, aicinām iepazīties un sekot līdzi šiem ieteikumiem:

 • Izvēloties kartīti, aicinām rūpīgi izvērtēt, vai tiešām spēsi sarūpēt dāvanu noteiktajā termiņā.
 • Aicinām sarūpēt dāvanu, kas ir tieši tāda vai pēc iespējas tuvāka tam, kādu bērns minējis kartītē.
 • Kad dāvana sarūpēta, tā jānogādā "Laimas" labdarības namiņā Rīgā, pie "Laimas"  pulksteņa (arī tad, ja kartīte izvēlēta elektroniski).
 • Ja kādu iemeslu dēļ saproti, ka tomēr nepaspēsi sarūpēt dāvanu noteiktajā termiņā, lūdzam 2 dienu laikā pirms noteiktā termiņa (vai ātrāk) paziņot par to projekta īstenotājam, zvanot uz tālruni 26568848 vai rakstot uz e-pastu namins@laima.lv.
 • Ja noteiktajā termiņā neesi atnesis dāvanu un neesi paziņojis mums par nepieciešamību pagarināt termiņu, kartītes rezervācija automātiski tiek anulēta un kartīte tiek atkārtoti izlikta "Laimas" labdarības namiņā.
 • Izvēloties kartīti, automātiski tiek noteikts dāvanas sarūpēšanas laiks – līdz 5 kalendārajām dienām. Izņēmuma gadījumos, sazinoties ar projekta īstenotāju pa tālruni 26568848 vai e-pastu namins@laima.lv, šo termiņu iespējams pagarināt. Tuvojoties akcijas noslēgumam, projekta īstenotājs ir tiesīgs dāvanas sagādāšanas termiņu saīsināt.
 • Sarūpētajām dāvanām ir jābūt jaunām, nelietotām. Lielākās dāvanas (piem., datori, velosipēdi, telefoni, bērnu rati, mūzikas instrumenti u.c.) var būt lietotas, bet tām jābūt labā lietošanas kārtībā.
 • Aicinām projekta dalībniekus dāvanās neievietot augļus (mandarīnus, apelsīnus utml.), vai citus produktus, kas var sabojāties.
 • Dāvanas aicinām neiesaiņot ietinamajā papīrā, bet likt dāvanu maisiņos.
 • Projekta īstenotājs nenodrošina atgriezenisko saiti starp projekta dalībnieku un bērnu, kas zīmējis kartīti. Pēc savas vēlēšanās drīkst pie dāvanas pievienot savu kontaktinformāciju (e-pastu, adresi vai telefona numuru), taču projekta īstenotājs negarantē, ka dāvanas saņēmējs sazināsies ar dāvinātāju.
 • Ja "Laimas" labdarības namiņa mājas lapā neesi atradis nevienu kartīti, kas Tevi ir uzrunājusi, aicinām apmeklēt "Laimas" labdarības namiņu Rīgas centrā, pie "Laimas" pulksteņa, kur ir iespēja aplūkot un izvēlēties vēl daudzas citas bērnu zīmētās kartītes.
 • Projekta dalībnieku dati, kas iesniegti, reģistrējoties kartītei, netiks izpausti trešajām personām, un tiks izmantoti tikai saziņai ar projekta dalībniekiem projekta "Laimas" labdarības namiņš ietvaros.

 

"Laimas" labdarības namiņa projekts norit anonīmi – lai pasargātu ģimenes un bērnus, kas piedalās projektā, no papildus publicitātes, projekta īstenotājs nesniedz pilnu informāciju par bērnu, kas rakstījis kartīti, kā arī dāvanas sarūpētāja informācija netiek publiskota un nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, kad projekta dalībnieks pats to ir vēlējies un ievietojis savu kontaktinformāciju dāvanā.

Lūdzam būt atbildīgiem un iesaistīties projektā tikai tad, ja patiesi esi pārliecināts, ka spēsi sarūpēt kartītē minēto dāvanu, lai maznodrošināto ģimeņu bērnu sapņi par Ziemassvētku brīnumu piepildītos!