IconpinarrowarrowbackgroundLayer 1btn_escarrow/dropdownfacebook-circular-logoButtons / icon-buttonicon_playinstagram (1)icons/rightemailcalltwitter

"Laimas" labdarības namiņš

laima laima-leaf
“Laimas” labdarības namiņš 2020. gadā durvis ver virtuāli, lai garantētu drošu projekta īstenošanu un rūpētos par ikviena veselību. Visas bērnu kartītes būs pieejamas mājas lapā, kur ērti varēsi izvēlēties sev visīpašāko kartīti, kuru piepildīt, un dāvanu nodot tuvākajā DPD paku skapī vai kurjeram bez maksas.
 

 "Laimas" labdarības namiņa projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan bērni no daudzbērnu, audžu, maznodrošinātām ģimenēm, gan bērni ar invaliditāti. "Laimas" labdarības namiņš ir vieta, kur šo bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi tos piepildīt. Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādus sapņus par Ziemassvētku dāvanām – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, kā apģērbs, apavi, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, piemēram, slidas, florbola nūjas, velosipēdi un mūzikas instrumenti. 


“Laimas” labdarības namiņš katru gadu iepriecina bērnus no citiem Latvijas reģioniem un līdz ar šī gada projekta aizsākšanu «Laimas» labdarības namiņa projekta ietvaros būs piepildīti bērnu sapņi teju visos Latvijas reģionos, kuri gadu laikā bija atsaukušies dalībai. Šogad mūsu mērķis ir radīt svētku sajūtu un piepildīt vēl 1250 bērnu sapņus no 11 Latvijas novadiem un pilsētām. Projekts tiek īstenots ciešā sadarbībā ar reģionu sociālajiem dienestiem.

 

KĀ TAS NOTIEK?

 

1. Bērni no visas Latvijas ir zīmējuši kartītes ar savām sapņu dāvanām.

2. Apmeklē projekta mājaslapu laimasnamins.lv.

3. Izvēlies kādu no kartītēm.

4. Sarūpē šo dāvanu un apmeklē vēlreiz mājas lapu, lai pieteiktu nosūtīšanu.

5. Mēs nogādāsim dāvanas bērniem.

6. Sapnis par Ziemassvētku brīnumu ir piepildīts!

 

ORGANIZATORS UN PROJEKTA NORISES LAIKS

 

Projekta organizators: SIA „Orkla Latvija”, uzņēmuma reģistrācijas Nr. 40103217882, juridiskā adrese: Miera iela 22, Rīga, LV-1001, Latvija.

Projekta norises periods: 20.11.2020. – 20.12.2020.

Projekta norises vieta: tiešsaistē www.laimasnamins.lv

 

 IETEIKUMI DĀVINĀTĀJIEM

 

Lai projekts noritētu veiksmīgi un dalība projektā būtu vienlīdz pozitīva pieredze visām iesaistītajām pusēm, aicinām iepazīties un sekot līdzi šiem ieteikumiem:

 • Izvēloties kartīti, aicinām rūpīgi izvērtēt, vai tiešām spēsi sarūpēt dāvanu noteiktajā termiņā.
 • Aicinām sarūpēt dāvanu, kas ir tieši tāda vai pēc iespējas tuvāka tam, kādu bērns minējis kartītē.
 • Kad dāvana sarūpēta, tā jāievieto sūtīšanai drošā un piemērotā kastē vai iepakojumā 
 • Jāatgriežas "Laimas" labdarības namiņa mājas lapā www.laimasnamins.lv  un jāizvēlas sadaļa “Nosūtīt dāvanu”. Lai piekļūtu bezmaksas sūtīšanas iespējai, jāievada kartītes kods, kuru saņēmi e-pastā, piesakoties kartītei.
 • Dāvanām, kas ietilpst izmēros līdz 36x43x61cm,  piesaki DPD Paku Skapi. Dāvanām, kas ir lielākas par šo izmēru, piesaki kurjeru. 
 • Kad nosūtīšanas veidlapa ir aizpildīta, izdrukā e-pastā saņemto DPD sūtījuma pavadlapu un rūpīgi to pielīmē pie dāvanas pakas.
 • Dāvanu ievieto Tev ērtākajā DPD Paku skapī vai atdod kurjeram.
 • Ja kādu iemeslu dēļ saproti, ka tomēr nepaspēsi sarūpēt dāvanu noteiktajā termiņā, lūdzam 2 dienu laikā pirms noteiktā termiņa (vai ātrāk) paziņot par to projekta īstenotājam, zvanot uz tālruni  vai rakstot uz e-pastu namins@laima.lv.
 • Ja noteiktajā termiņā neesi atnesis dāvanu un neesi paziņojis mums par nepieciešamību pagarināt termiņu, kartītes rezervācija automātiski tiek anulēta un kartīte tiek atkārtoti izlikta "Laimas" labdarības namiņā.
 • Izvēloties kartīti, automātiski tiek noteikts dāvanas sarūpēšanas laiks – līdz 6 kalendārajām dienām. Izņēmuma gadījumos, sazinoties ar projekta īstenotāju pa tālruni vai e-pastu namins@laima.lv, šo termiņu iespējams pagarināt. Tuvojoties akcijas noslēgumam, projekta īstenotājs ir tiesīgs dāvanas sagādāšanas termiņu saīsināt.
 • Sarūpētajām dāvanām ir jābūt jaunām, nelietotām. Lielākās dāvanas (piemēram, datori, velosipēdi, telefoni, bērnu rati, mūzikas instrumenti u.c.) var būt lietotas, bet tām jābūt lieliskā lietošanas kārtībā.
 • Aicinām projekta dalībniekus dāvanās neievietot augļus (mandarīnus, apelsīnus utml.), vai citus produktus, kas var sabojāties.
 • Dāvanas aicinām nesaiņot; dāvanas papildināsim ar “Laimas” saldumiem un ieliksim dāvanu maisiņos.
 • Projekta īstenotājs nenodrošina atgriezenisko saiti starp projekta dalībnieku un bērnu, kas zīmējis kartīti. Pēc savas vēlēšanās drīkst pie dāvanas pievienot savu kontaktinformāciju (e-pastu, adresi vai telefona numuru), taču projekta īstenotājs negarantē, ka dāvanas saņēmējs sazināsies ar dāvinātāju. "Laimas" labdarības namiņa projekts norit anonīmi – lai pasargātu ģimenes un bērnus, kas piedalās projektā, no papildus publicitātes, projekta īstenotājs nesniedz pilnu informāciju par bērnu, kas rakstījis kartīti, kā arī dāvanas sarūpētāja informācija netiek publiskota un nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, kad projekta dalībnieks pats to ir vēlējies un ievietojis savu kontaktinformāciju dāvanā.

Lūdzam būt atbildīgiem un iesaistīties projektā tikai tad, ja patiesi esi pārliecināts, ka spēsi sarūpēt kartītē minēto dāvanu, lai  bērnu sapņi par Ziemassvētku brīnumu piepildītos!

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!