arrowarrowbackgroundLayer 1arrow_checkboxbtn_escarrow/dropdownicon_play

Laimas labdarbības namiņš

laima
decoration
decoration
decoration
decoration
decoration

Paldies visiem labajiem rūķiem, kuri iesaistījās "Laimas" labdarības namiņa projektā un palīdzēja radīt Ziemassvētku brīnumu ģimenēs, kur to gaida visvairāk! Kopīgiem spēkiem esam sarūpējuši visas 1600 dāvanas!

 

 

 

"Laimas" labdarības namiņš ir vieta, kur maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar labajiem rūķiem, kuri ir gatavi šos sapņus piepildīt.

"Laimas" labdarības namiņa projekts šogad norisinājāss jau sesto reizi un kopā kopš 2012.gada projekta ietvaros ir piepildīti vairāk nekā 3700 bērnu Ziemassvētku sapņi. Tas darbojas pašā Rīgas sirdī pie "Laimas" pulksteņa.

Šogad kopumā "Laimas" labdarības namiņā bija pieejamas 1600 kartītes ar bērnu sapņiem, kuras atceļojušas no 12 dažādiem Latvijas novadiem. Daļa no kartītēm tika publicētas "Laimas" labdarības namiņa mājas lapā, bet otru daļu varēja aplūkot "Laimas" labdarības namiņā Rīgā, pie "Laimas" pulksteņa.

Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādus sapņus par Ziemassvētku dāvanām – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, kā apģērbs, zābaki, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, kā, piemēram, slidas, florbola nūjas, velosipēdi, un mūzikas instrumenti.